Дружелюбівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

   






Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу




Результати


Предметні тижні

ПРЕДМЕТНІ ТИЖНІ

 

п/п

Назва тижня

Дата проведення

Відповідальні

1

Тиждень правових знань

01.09 – 05.09

Класні керівники

2

Тиждень ОБЖ

08.09 – 12.09

Дубовська Л.М.

3

Тиждень музики

29.09 – 03.10

Гетенко Н.В.

4

Тиждень фізики

13.10 – 17.10

Буймистер І.В.

5

Тиждень української мови

03.11 – 07.11

Горбенко С.М

6

Тиждень ОБЖ

10.11 – 14.22

Дубовська Л.М.

7

Тиждень початкових класів

08.12 – 12.12

Жалба М.О.

8

Тиждень ОБЖ

19.01 – 23.01

Дубовська Л.М.

9

Тиждень математики

26.01 – 30.01

Сіденко Н.П.

10

Тиждень іноземної мови

09.02 – 13.02

Антонець О.В.

11

Тиждень світової літератури

16.02 – 20.02

Насулич Л.П.

12

Тиждень психології

23.02 – 27.04

Приступа О.В.

13

Тиждень української літератури

09.03 – 13.03

Горбенко С.М.

14

Тиждень інформатики

16.03 – 20.03

Біктіміров С.В.

15

Тиждень початкових класів

30.03 – 03.04

Юденко О.В.

16

Тиждень ОБЖ

07.04 – 11.04

Дубовська Л.М.

17

Тиждень фізичної культури

13.04 – 17.04

Бондаренко О.П.

18

Тиждень біології

20.04 – 24.04

Борщевська Л.В.

19

Тиждень історії та географії

04.05 – 08.05

Божемовська В.А.

20

Тиждень екології

11.05 – 15.05

Борщевська Л.В.

 

 

 

 

Предметні тижні

 

№.п/п

Назва тижня

Дата проведення

Відповідальні

1.

Тиждень правових знань

02.09 – 06.09

Класні керівники

2.

Тиждень ОБЖ

09.09 – 13.09

Дубовська Л.М.

3.

Тиждень музики

30.09 – 04.10

Педагог-організатор

4.

Тиждень фізики

14.10 – 18.10

Буймистер І.В.

5.

Тиждень української мови

04.11 – 08.11

Горбенко С.М.

6.

Тиждень початкових класів

09.12 – 13.12

Романенко С.М.

7.

Тиждень ОБЖ

23.12 – 13.09

Дубовська Л.М.

8.

Тиждень математики

20.01 – 24.01

Сіденко Н.П.

9.

Тиждень ОБЖ

27.01 – 31.01

Дубовська Л.М.

10.

Тиждень іноземної мови

10.02 – 14.02

Антонець О.В.

11.

Тиждень світової літератури

17.02 – 21.02

Брага Т.Л.

12.

Тиждень психології

24.02 – 28.02

Приступа О.В.

13.

Тиждень української літератури

10.03 – 14.03

Горбенко С.М.

14.

Тиждень інформатики

17.03 – 21.03

Біктіміров С.В.

15.

Тиждень історії та географії

07.04 – 11.04

Юденко О.В.

16.

Тиждень ОБЖ

21.04 – 25.04

Дубовська Л.М.

17.

Тиждень біології

14.04 – 18.04

Борщевська Л.В.

18.

Тиждень фізичної культури

28.04 – 02.05

Бондаренко О.П.

19.

Тиждень початкових класів

05.05 – 09.05

Божемовська В.А.

20.

Тиждень екології

12.05 – 16.05

Борщевська Л.В.

 

 


1
2